Idź głosować, bo oni pójdą na pewno

Wydaje Ci się, że sondaże są takie, że Twoja ulubiona partia osiągnie dobry wynik? Sondaże mylą się! Sprawdzą się tylko, jeżeli Ty sam pójdziesz do wyborów.

Myślisz, że nie masz realnego wpływu na przyszłość Polski? Mylisz się! Od Twojego głosu zależy to, kto będzie ministrem finansów i ministrem spraw zagranicznych przez najbliższe 4 lata, a od tego zależy to, czy Ty sam utrzymasz swoje miejsce pracy.

Żaden z kandydatów nie jest dla Ciebie na tyle dobry, aby na niego głosować? OK., być może tak jest, ale Ty sam nie kandydujesz! Jak nie wybierzesz najlepszego z najgorszych, to będziesz miał tych, których oni wybiorą za Ciebie – najgorszych z najgorszych.

Oni załatwią bankructwo Twojej firmy w imię tzw. pryncypiów a Ty tak po prostu stracisz miejsce pracy. Czy warto? Czy jesteś gotów zaryzykować przyszłość Twojej rodziny w imię ich wątpliwych, osobistych pretensji?

Idź głosować, żeby nie obudzić się w poniedziałek w Polsce z koszmarów z Twoich snów.

MS (PI)

Short URL: http://www.panoramainternetu.pl/?p=23890

Posted by on 9 paź 2011. Filed under Wydarzenia. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed

Archiwum

Szukaj według daty Szukaj w kategorii
Szukaj w Google

Galeria

Zaloguj się | Designed byReggie Miller Womens Jersey Gabfire themes